AHP500JB-12R
YageoYageo
AHP500JB-12R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 12 OHM 5% 5W
Φύλλα δεδομένων: AHP500JB-12R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1152 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHP500JB-12R
Αριθμός εξαρτήματος AHP500JB-12R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES CHAS MNT 12 OHM 5% 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96870 pcs Φύλλο δεδομένων AHP500JB-12R.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHP
Λειτουργία του πίνακα 12 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
μόλυβδος Style Wire Leads Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 12 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor