AHA80AFB-23R7
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 23.7 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHA80AFB-23R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA80AFB-23R7
Αριθμός εξαρτήματος AHA80AFB-23R7 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 23.7 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14541 pcs Φύλλο δεδομένων AHA80AFB-23R7.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 23.7 Ohms Ισχύς (Watts) 80W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style M5 Threaded Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 23.7 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor