AHA80AFB-0R39
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.39 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHA80AFB-0R39.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA80AFB-0R39
Αριθμός εξαρτήματος AHA80AFB-0R39 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.39 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12893 pcs Φύλλο δεδομένων AHA80AFB-0R39.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 390 mOhms Ισχύς (Watts) 80W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style M5 Threaded Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 390 mOhms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor