AHA50AFB-7K68
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 7.68K OHM
Φύλλα δεδομένων: AHA50AFB-7K68.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
252 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA50AFB-7K68
Αριθμός εξαρτήματος AHA50AFB-7K68 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 7.68K OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31382 pcs Φύλλο δεδομένων AHA50AFB-7K68.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 7.68 kOhms Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 7.68 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor