AHA50AFB-0R39
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.39 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHA50AFB-0R39.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
252 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA50AFB-0R39
Αριθμός εξαρτήματος AHA50AFB-0R39 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.39 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33087 pcs Φύλλο δεδομένων AHA50AFB-0R39.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 390 mOhms Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 390 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Σύνθεση Wirewound Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AHA50AFB-0R51
AHA50AFB-0R51
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.51 OHM
Σε απόθεμα: 32030 pcs
Κατεβάστε: AHA50AFB-0R51.pdf
RFQ
AHA50AFB-0R3
AHA50AFB-0R3
Περιγραφή: RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 50W