AHA500FB-53R6
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 53.6 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHA500FB-53R6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1080 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA500FB-53R6
Αριθμός εξαρτήματος AHA500FB-53R6 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 53.6 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70431 pcs Φύλλο δεδομένων AHA500FB-53R6.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 53.6 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 53.6 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor