AHA500FB-39R2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 39.2 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHA500FB-39R2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1080 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA500FB-39R2
Αριθμός εξαρτήματος AHA500FB-39R2 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 39.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77045 pcs Φύλλο δεδομένων AHA500FB-39R2.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 39.2 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 39.2 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor
Σύνθεση Wirewound Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AHA500FB-3R24
AHA500FB-3R24
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.24 OHM
Σε απόθεμα: 79521 pcs
Κατεβάστε: AHA500FB-3R24.pdf
RFQ
AHA500FB-39R
AHA500FB-39R
Περιγραφή: RES CHAS MNT 39 OHM 1% 5W