AHA500FB-13R
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 13 OHM 1%
Φύλλα δεδομένων: AHA500FB-13R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1080 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA500FB-13R
Αριθμός εξαρτήματος AHA500FB-13R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 13 OHM 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84628 pcs Φύλλο δεδομένων AHA500FB-13R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 13 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 13 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor
Σύνθεση Wirewound Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AHA500FB-140R
AHA500FB-140R
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 140 OHM 1
Σε απόθεμα: 80587 pcs
Κατεβάστε: AHA500FB-140R.pdf
RFQ
AHA500FB-13R7
AHA500FB-13R7
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 13.7 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-13R7.pdf
RFQ
AHA500FB-133R
AHA500FB-133R
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 133 OHM 1
Κατεβάστε: AHA500FB-133R.pdf
AHA500FB-13R3
AHA500FB-13R3
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 13.3 OHM