AHA25AFB-806R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 806 OHM 1
Φύλλα δεδομένων: AHA25AFB-806R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA25AFB-806R
Αριθμός εξαρτήματος AHA25AFB-806R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 806 OHM 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40268 pcs Φύλλο δεδομένων AHA25AFB-806R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 806 Ohms Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.587" (14.90mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 806 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor