AHA10BFB-10R
YageoYageo
AHA10BFB-10R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 10 OHM 1% 100W
Φύλλα δεδομένων: AHA10BFB-10R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA10BFB-10R
Αριθμός εξαρτήματος AHA10BFB-10R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 1% 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9655 pcs Φύλλο δεδομένων AHA10BFB-10R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
μόλυβδος Style M4 Threaded Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.795" (45.60mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±1% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor