AF122-FR-07113RL
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 2 RES 113 OHM 0404
Φύλλα δεδομένων: AF122-FR-07113RL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AF122-FR-07113RL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES ARRAY 2 RES 113 OHM 0404 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1121576 pcs Φύλλο δεδομένων AF122-FR-07113RL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0404 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Σειρά AF122 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 113
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0404 (1010 Metric), Convex Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός αντιστάσεις 2 Αριθμός Pins 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Λεπτομερής περιγραφή 113 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex