AF1206FR-0775KL
YageoYageo
AF1206FR-0775KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 75K OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: AF1206FR-0775KL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AF1206FR-0775KL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 75K OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3445126 pcs Φύλλο δεδομένων AF1206FR-0775KL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Σειρά AF Λειτουργία του πίνακα 75 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 75 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film