AF1206FR-074K32L
YageoYageo
AF1206FR-074K32L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 4.32K OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: AF1206FR-074K32L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AF1206FR-074K32L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 4.32K OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3346254 pcs Φύλλο δεδομένων AF1206FR-074K32L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Σειρά AF Λειτουργία του πίνακα 4.32 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.32 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film