AF0603FR-076K8L
YageoYageo
AF0603FR-076K8L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 6.8K OHM 1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: AF0603FR-076K8L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AF0603FR-076K8L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 6.8K OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4080780 pcs Φύλλο δεδομένων AF0603FR-076K8L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά AF Λειτουργία του πίνακα 6.8 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)