AC2010JK-075K6L
YageoYageo
AC2010JK-075K6L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 5.6K OHM 5% 3/4W 2010
Φύλλα δεδομένων: AC2010JK-075K6L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AC2010JK-075K6L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 5.6K OHM 5% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1353671 pcs Φύλλο δεδομένων AC2010JK-075K6L.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά AC Λειτουργία του πίνακα 5.6 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.6 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film