AC2010FK-0712R7L
YageoYageo
AC2010FK-0712R7L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 12.7 OHM 1% 3/4W 2010
Φύλλα δεδομένων: AC2010FK-0712R7L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AC2010FK-0712R7L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 12.7 OHM 1% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1804382 pcs Φύλλο δεδομένων AC2010FK-0712R7L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.75W, 3/4W
Τάσης - Ανάλυση 2010 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά AC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2010 (5025 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AC2010FK-0712R7L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 12.7 Ohm ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 12.7 OHM 1% 3/4W 2010 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film