AC1210FR-073R6L
YageoYageo
AC1210FR-073R6L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 3.6 OHM 1% 1/2W 1210
Φύλλα δεδομένων: AC1210FR-073R6L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AC1210FR-073R6L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 3.6 OHM 1% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2640647 pcs Φύλλο δεδομένων AC1210FR-073R6L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση 1210 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Σειρά AC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1210 (3225 Metric)
Άλλα ονόματα AC1210FR-073R6L-ND
YAG5461TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AC1210FR-073R6L
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 3.6 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES SMD 3.6 OHM 1% 1/2W 1210