AC0603JR-0739RL
YageoYageo
AC0603JR-0739RL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 39 OHM 5% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: AC0603JR-0739RL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AC0603JR-0739RL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 39 OHM 5% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13175856 pcs Φύλλο δεδομένων AC0603JR-0739RL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W
Τάσης - Ανάλυση 0603 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά AC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AC0603JR-0739RL Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 39 Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 39 OHM 5% 1/10W 0603 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film