AC0603FR-07220RL
YageoYageo
AC0603FR-07220RL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 220 OHM 1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: AC0603FR-07220RL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AC0603FR-07220RL Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 220 OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7539158 pcs Φύλλο δεδομένων AC0603FR-07220RL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W
Τάσης - Ανάλυση 0603 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά AC
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Άλλα ονόματα YAG3580DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AC0603FR-07220RL Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 220 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 220 OHM 1% 1/10W 0603 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film