AC0402JR-078R2L
YageoYageo
AC0402JR-078R2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 8.2 OHM 5% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: AC0402JR-078R2L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AC0402JR-078R2L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 8.2 OHM 5% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19051096 pcs Φύλλο δεδομένων AC0402JR-078R2L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.063W, 1/16W
Τάσης - Ανάλυση 0402 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά AC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AC0402JR-078R2L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.015" (0.37mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 8.2 Ohm ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 8.2 OHM 5% 1/16W 0402 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film