AC0201FR-072K26L
YageoYageo
AC0201FR-072K26L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2.26K OHM 1% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: AC0201FR-072K26L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AC0201FR-072K26L Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 2.26K OHM 1% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5809457 pcs Φύλλο δεδομένων AC0201FR-072K26L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.05W, 1/20W
Τάσης - Ανάλυση 0201 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά AC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AC0201FR-072K26L Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 2.26k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 2.26K OHM 1% 1/20W 0201 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film