9T12062A34R0CBHFT
YageoYageo
9T12062A34R0CBHFT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 34 OHM 0.25% 1/8W 1206
Φύλλα δεδομένων: 9T12062A34R0CBHFT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 9T12062A34R0CBHFT Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 34 OHM 0.25% 1/8W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5211 pcs Φύλλο δεδομένων 9T12062A34R0CBHFT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Σειρά RT
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Άλλα ονόματα 2390 411 53409
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 9T12062A34R0CBHFT
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 34 Ohm ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.25% Περιγραφή RES SMD 34 OHM 0.25% 1/8W 1206