9T08052A69R8CBHFT
YageoYageo
9T08052A69R8CBHFT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 69.8 OHM 0.25% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: 9T08052A69R8CBHFT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 9T08052A69R8CBHFT Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 69.8 OHM 0.25% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3999 pcs Φύλλο δεδομένων 9T08052A69R8CBHFT.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά RT Λειτουργία του πίνακα 69.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 2390 401 56989
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 69.8 Ohms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film