9T08052A6652DAHFT
YageoYageo
9T08052A6652DAHFT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 66.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: 9T08052A6652DAHFT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 9T08052A6652DAHFT Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 66.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5728 pcs Φύλλο δεδομένων 9T08052A6652DAHFT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά RT
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα 2390 601 66653
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 9T08052A6652DAHFT
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 66.5k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5% Περιγραφή RES SMD 66.5K OHM 0.5% 1/8W 0805