9T06031A9532BAHFT
YageoYageo
9T06031A9532BAHFT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 95.3KOHM 0.1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: 9T06031A9532BAHFT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 9T06031A9532BAHFT Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 5375 pcs Φύλλο δεδομένων 9T06031A9532BAHFT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W
Τάσης - Ανάλυση 0603 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά RT
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Άλλα ονόματα 2390 604 49533
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 9T06031A9532BAHFT
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 95.3k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film