9C04021A3302FLHF3
YageoYageo
9C04021A3302FLHF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 33K OHM 1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: 9C04021A3302FLHF3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 9C04021A3302FLHF3 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 33K OHM 1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5999 pcs Φύλλο δεδομένων 9C04021A3302FLHF3.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά 9C Λειτουργία του πίνακα 33 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 2322 706 73303
311-33.0KLTR
9C1A04023302FLHF3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film