Y162513K0000Q23W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162513K0000Q23W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 13K OHM 0.02% 0.3W 1206
Φύλλα δεδομένων: Y162513K0000Q23W.pdf
  • Μήνυμα
Περιγραφή RES SMD 13K OHM 0.02% 0.3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5124 pcs Φύλλο δεδομένων Y162513K0000Q23W.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.3W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±0.2ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Σειρά VSMP
Κατάσταση RoHS Tray - Waffle Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Y162513K0000Q23W
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 13k Ohm ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.02% Περιγραφή RES SMD 13K OHM 0.02% 0.3W 1206