Y1624330R000Q23W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y1624330R000Q23W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 330 OHM 0.02% 1/5W 0805
Φύλλα δεδομένων: Y1624330R000Q23W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Περιγραφή RES SMD 330 OHM 0.02% 1/5W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5974 pcs Φύλλο δεδομένων Y1624330R000Q23W.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.2W, 1/5W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±0.2ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά VSMP
Κατάσταση RoHS Tray - Waffle Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Y1624330R000Q23W
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 330 Ohm ±0.02% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.02% Περιγραφή RES SMD 330 OHM 0.02% 1/5W 0805