XCZU15EG-3FFVB1156E
XilinxXilinx
Xilinx
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Xilinx
Περιγραφή προϊόντος IC FPGA 328 I/O 1156FCBGA
Φύλλα δεδομένων: XCZU15EG-3FFVB1156E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 13 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 13 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XCZU15EG-3FFVB1156E Κατασκευαστής Xilinx
Διαθέσιμη ποσότητα 13 pcs Φύλλο δεδομένων XCZU15EG-3FFVB1156E.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1156-FCBGA (35x35) Ταχύτητα 600MHz, 667MHz, 1.5GHz
Σειρά Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG RAM Μέγεθος 256KB
πρωτοβάθμια Χαρακτηριστικά Zynq®UltraScale+™ FPGA, 747K+ Logic Cells Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 1156-BBGA, FCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 100°C (TJ) Αριθμός εισόδων / εξόδων 328
Flash Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™, ARM Mali™-400 MP2 System On Chip (SOC) IC Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG Zynq®UltraScale+™ FPGA, 747K+ Logic Cells 256KB 600MHz, 667MHz, 1.5GHz 1156-FCBGA (35x35)