XC4VLX60-12FFG1148C
XilinxXilinx
XC4VLX60-12FFG1148C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Xilinx
Περιγραφή προϊόντος IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA
Φύλλα δεδομένων: XC4VLX60-12FFG1148C.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 68 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 68 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XC4VLX60-12FFG1148C Κατασκευαστής Xilinx
Διαθέσιμη ποσότητα 68 pcs Φύλλο δεδομένων XC4VLX60-12FFG1148C.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.14 V ~ 1.26 V Συνολική μνήμη RAM Bits 2949120
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1148-FCPBGA (35x35) Σειρά Virtex®-4 LX
Συσκευασία / υπόθεση 1148-BBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TJ)