XC4VLX160-11FF1148C
XilinxXilinx
XC4VLX160-11FF1148C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Xilinx
Περιγραφή προϊόντος IC FPGA 768 I/O 1148FCBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.XC4VLX160-11FF1148C.pdf2.XC4VLX160-11FF1148C.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 16 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XC4VLX160-11FF1148C Κατασκευαστής Xilinx
Διαθέσιμη ποσότητα 16 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XC4VLX160-11FF1148C.pdf2.XC4VLX160-11FF1148C.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.14 V ~ 1.26 V Συνολική μνήμη RAM Bits 5308416
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1148-FCPBGA (35x35) Σειρά Virtex®-4 LX
Συσκευασία / υπόθεση 1148-BBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TJ)