150353YS74500
Wurth Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED YELLOW 590NM SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 150353YS74500
Αριθμός εξαρτήματος 150353YS74500 Κατασκευαστής Wurth Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 52462 pcs Φύλλο δεδομένων
μήκος κύματος 590nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.2V
Οπτική γωνία 125° Θερμική αντίσταση της συσκευασίας 10°C/W
Θερμοκρασία - Δοκιμή 25°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CSMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm) Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1414 (3535 Metric)
Αλλα ονόματα 732-10352-6 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.15mm) Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή -
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting Color - Yellow 590nm 1414 (3535 Metric) Τρέχουσες - Test -
Τρέχουσες - Max 700mA Χρώμα Yellow
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
150353M153300
150353M153300
Περιγραφή: LED RGB DIFFUSED 6PLCC SMD
Σε απόθεμα: 165891 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
15036
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: BOARD TERMINAL TURRET 50POS
Κατεβάστε: 15036.pdf
RFQ
150353HS74500
150353HS74500
Περιγραφή: LED RED CLEAR 2SMD
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM
150353DS74500
150353DS74500
Περιγραφή: LED BLUE CLEAR 2SMD
150353RS74500
150353RS74500
Περιγραφή: LED RED 625NM SMD
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM
150353FS74500
150353FS74500
Περιγραφή: LED RED CLEAR 2SMD
15036
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: BAG STATIC SHLD MTL OUT 6"X3"
Κατεβάστε: 15036.pdf
150353GS74500
150353GS74500
Περιγραφή: LED GREEN 525NM SMD
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών