1210B104K500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.1210B104K500CT.pdf2.1210B104K500CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1210B104K500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 412351 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1210B104K500CT.pdf2.1210B104K500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.041" (1.05mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1618-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.1µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1210B-2
1210B-2
Κατασκευαστές: Staco Energy Products Co.
Περιγραφή: VARIABLE TRANSFORMER 240V 12A
Σε απόθεμα: 120 pcs
Κατεβάστε: 1210B-2.pdf
RFQ
1210B106M500CT
1210B106M500CT
Περιγραφή: 1210 MLCC X7R 10 UF 20% 50V
Σε απόθεμα: 122222 pcs
Κατεβάστε: 1210B106M500CT.pdf
RFQ
1210B
1210B
Περιγραφή: VARIABLE TRANSFORMER 120V 12A