0805X225M250CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0805 MLCC X5R 2.2UF 20% 25V
Φύλλα δεδομένων: 0805X225M250CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805X225M250CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή 0805 MLCC X5R 2.2UF 20% 25V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1155390 pcs Φύλλο δεδομένων 0805X225M250CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 2.2µF