0805F226Z6R3CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0805 MLCC Y5V 22UF 6.3V
Φύλλα δεδομένων: 0805F226Z6R3CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805F226Z6R3CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή 0805 MLCC Y5V 22UF 6.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1007807 pcs Φύλλο δεδομένων 0805F226Z6R3CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 22µF