0603X475K6R3CT
Walsin Technology CorporationWalsin Technology Corporation
Walsin Technology Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Walsin Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER MLCC 4.7UF 6.3V X5R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603X475K6R3CT.pdf2.0603X475K6R3CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603X475K6R3CT Κατασκευαστής Walsin Technology Corporation
Περιγραφή CAP CER MLCC 4.7UF 6.3V X5R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2967213 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603X475K6R3CT.pdf2.0603X475K6R3CT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 6.3V
Ανοχή 4.7µF Πάχος (Max) X5R
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0603X475K6R3CT
μόλυβδος Style 0.039" (1.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%