0603N5R0C500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603N5R0C500CT.pdf2.0603N5R0C500CT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603N5R0C500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 5PF 50V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5537407 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603N5R0C500CT.pdf2.0603N5R0C500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1537-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 5pF