0603B474K160CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 16V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603B474K160CT.pdf2.0603B474K160CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603B474K160CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 16V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2381832 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603B474K160CT.pdf2.0603B474K160CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1451-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 66 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 0.47µF