0603B472J500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603B472J500CT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603B472J500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 4700PF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5635003 pcs Φύλλο δεδομένων 0603B472J500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1440-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 4700pF