0603B104M500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603B104M500CT.pdf2.0603B104M500CT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603B104M500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4264091 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603B104M500CT.pdf2.0603B104M500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1397-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 51 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 0.1µF