0402N3R3C500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.0402N3R3C500CT.pdf2.0402N3R3C500CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0402N3R3C500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10833585 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0402N3R3C500CT.pdf2.0402N3R3C500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1318-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 43 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 3.3pF