0402N240G500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 24PF 50V C0G/NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 0402N240G500CT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0402N240G500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 24PF 50V C0G/NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4005922 pcs Φύλλο δεδομένων 0402N240G500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1287-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 24pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 24pF