0402B223K250CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.0402B223K250CT.pdf2.0402B223K250CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0402B223K250CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3558126 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0402B223K250CT.pdf2.0402B223K250CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1194-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.022µF