657-25ABPNE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 2.5"
Φύλλα δεδομένων: 1.657-25ABPNE.pdf2.657-25ABPNE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 657-25ABPNE
Αριθμός εξαρτήματος 657-25ABPNE Κατασκευαστής Wakefield-Vette
Περιγραφή HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 2.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56081 pcs Φύλλο δεδομένων 1.657-25ABPNE.pdf2.657-25ABPNE.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Heat Sink
Σχετικά προϊόντα
65701
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: SOCKET 6 PNT 7/16"
Σε απόθεμα: 21254 pcs
Κατεβάστε: 65701.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
Σε απόθεμα: 4360 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
657-25ABPE
657-25ABPE
Κατεβάστε: 657-25ABPE.pdf
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Κατεβάστε:
65700
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: SOCKET 6 PNT 3/8"
Κατεβάστε: 65700.pdf
657-20ABP
657-20ABP
Περιγραφή: HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 2"
Κατεβάστε: 657-20ABP.pdf
657-25ABPESC
657-25ABPESC
Κατεβάστε: 657-25ABPESC.pdf