657-15ABPEN
Wakefield-VetteWakefield-Vette
657-15ABPEN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Wakefield-Vette
Περιγραφή προϊόντος HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5"
Φύλλα δεδομένων: 1.657-15ABPEN.pdf2.657-15ABPEN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 657-15ABPEN
Αριθμός εξαρτήματος 657-15ABPEN Κατασκευαστής Wakefield-Vette
Περιγραφή HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87111 pcs Φύλλο δεδομένων 1.657-15ABPEN.pdf2.657-15ABPEN.pdf
Πλάτος 1.650" (41.91mm) Τύπος Board Level, Vertical
Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό - Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 3.30°C/W @ 200 LFM
Σχήμα Rectangular, Fins Σειρά 657
Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία 6.0W @ 38°C πακέτο Ψύξη TO-218, TO-220, TO-247
Αλλα ονόματα 345-1223
657-15ABEPN
657-15ABPEN-ND
Q7541629
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
υλικό Finish Black Anodized Υλικό Aluminum
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 1.000" (25.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 1.500" (38.10mm)
Διάμετρος - Λεπτομερής περιγραφή Heat Sink TO-218, TO-220, TO-247 Aluminum 6.0W @ 38°C Board Level, Vertical
Μέθοδος συνημμένο Bolt On and PC Pin
Σχετικά προϊόντα
657-20ABP
657-20ABP
Κατασκευαστές: Wakefield-Vette
Περιγραφή: HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 2"
Κατεβάστε: 657-20ABP.pdf
RFQ
657-15ABPE
657-15ABPE