630-45ABT3
Wakefield-VetteWakefield-Vette
Wakefield-Vette
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEATSINK FOR 35MM BGA
Φύλλα δεδομένων: 1.630-45ABT3.pdf2.630-45ABT3.pdf3.630-45ABT3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 630-45ABT3
Αριθμός εξαρτήματος 630-45ABT3 Κατασκευαστής Wakefield-Vette
Περιγραφή HEATSINK FOR 35MM BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68716 pcs Φύλλο δεδομένων 1.630-45ABT3.pdf2.630-45ABT3.pdf3.630-45ABT3.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Heat Sink
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
630-5/16
630-5/16
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: NUT DRIVER HEX SKT 5/16" 6.75"
Σε απόθεμα: 11764 pcs
Κατεβάστε: 630-5/16.pdf
RFQ
630-45ABT5
630-45ABT5
Κατεβάστε: 630-45ABT5.pdf
RFQ
630-35ABT3
630-35ABT3
Κατεβάστε: 630-35ABT3.pdf
630-45AB
630-45AB
Περιγραφή: HEATSINK FOR BGAS FIN HGT .45"
Κατεβάστε: 630-45AB.pdf
630-45ABT1E
630-45ABT1E
Κατεβάστε: 630-45ABT1E.pdf
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: NUT DRIVR HEX SOCKET 5/8" 9.38"
Κατεβάστε: 630-5/8.pdf
630-35ABT4E
630-35ABT4E
Κατεβάστε: 630-35ABT4E.pdf
630-4.5MM
630-4.5MM
Περιγραφή: NUT DRIVER HEX SKT 4.5MM 6.75"
Κατεβάστε: 630-4.5MM.pdf
Κατεβάστε: 630-45ABT4E.pdf
Περιγραφή: NUT DRIVER HEX SOCKET 4MM 6.75"
Κατεβάστε: 630-4MM.pdf
630-5/16M
630-5/16M
Κατεβάστε: 630-5/16M.pdf
Κατεβάστε: 630-35ABT5.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών