SMDIC03150QA00MP00
WIMAWIMA
WIMA
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: WIMA
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 20% 63VDC 2220
Φύλλα δεδομένων: SMDIC03150QA00MP00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMDIC03150QA00MP00 Κατασκευαστής WIMA
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 20% 63VDC 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81798 pcs Φύλλο δεδομένων SMDIC03150QA00MP00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±20% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.10mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Αλλα ονόματα 1928-1896-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 140°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 40V 63V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose