MKS2B051001N00JSSD
WIMAWIMA
MKS2B051001N00JSSD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: WIMA
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10UF 5% 50VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: MKS2B051001N00JSSD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MKS2B051001N00JSSD Κατασκευαστής WIMA
Περιγραφή CAP FILM 10UF 5% 50VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94435 pcs Φύλλο δεδομένων MKS2B051001N00JSSD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC 30V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.433" W (7.20mm x 11.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1928-1631
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 10µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές Automotive