FKP3J001502B00JSC9
WIMAWIMA
FKP3J001502B00JSC9 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: WIMA
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 150PF 5% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: FKP3J001502B00JSC9.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKP3J001502B00JSC9 Κατασκευαστής WIMA
Περιγραφή CAP FILM 150PF 5% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 416510 pcs Φύλλο δεδομένων FKP3J001502B00JSC9.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 300V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1928-1321
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 150pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP) Radial
χωρητικότητα 150pF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT