FKP0D001000B00JSSD
WIMAWIMA
FKP0D001000B00JSSD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: WIMA
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 100PF 5% 100VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: FKP0D001000B00JSSD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKP0D001000B00JSSD Κατασκευαστής WIMA
Περιγραφή CAP FILM 100PF 5% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 333816 pcs Φύλλο δεδομένων FKP0D001000B00JSSD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" L x 0.098" W (4.60mm x 2.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1928-1039
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 100pF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial
χωρητικότητα 100pF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT